Książki

Różności

Pocztówki

Książki

Różności

Pocztówki

Skup książek

Skupujemy w środy (godz. 13.00-18.30) oraz soboty (10.00-13.30)

Oczywiście antykwariat nie jest w stanie kupić WSZYSTKIEGO. :) Doskonałym rozwiązaniem jest mailowe przesłanie nam spisu książek (autor-tytuł), wtedy wskazujemy konkretne tytuły, które chcemy nabyć. Osoby, które wolą jednak przywieźć do nas od razu posiadane ksiażki, prosimy o pozostawienie w domu encyklopedii, książek kucharskich, słowników ze znanych języków, książek prawniczych, medycznych i informatycznych. Podobnie Sienkiewicza, Prusa, Żeromskiego i wieszczów :)

Kochani!!! Jeśli posyłacie zdjęcia, zadbajcie o to, żeby nie blokować mi skrzynki. Nie można wysyłać postów po 100 MB każdy i liczyć na to, że się zmieszczą. ZDJĘCIA DADZĄ SIĘ ZMNIEJSZYĆ! W zupełności wystarczą mi takie po 20 kb :)

Literatura kobieca - tylko polskie pisarki

Chętnie natomiast kupimy książki górskie, Bibliotekę Matematyczną, książki wydane w seriach: Biblioteka Pisarzy Starochrześcijańskich, Biblioteka Klasyków Filozofii (z wyłączeniem niektórych tytułów), Biblioteka Filozofii współczesnej,  Bitwy/taktyka, Typy Broni i uzbrojenia, monografie lotnicze i wozów bojowych, problemowe opracowania historyczne... i Małe Modelarze (oczywiście kompletne) :)